Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

ДОСЛІДЖЕННЯ ОХОРОННИХ СИСТЕМ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2007
Тип роботи:
Звіт про виконання лабораторної роботи
Предмет:
Елементи та пристрої фізичної та електронної охорони об'єктів
Група:
ІБ – 34

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ  НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» Звіт про виконання лабораторної роботи №2 з курсу «Елементи та засоби фізичної та електронної охорони об’єктів» на тему: ДОСЛІДЖЕННЯ ОХОРОННИХ СИСТЕМ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ Мета роботи: ознайомлення з елементами систем охоронного телебачення та їх практичим застосуванням. Лабораторне завдання: Підключіть макет до мережі електроживлення. Увікніть живлення камер, монітора та квадратора. Здійснити підключення камери безпосередньо до монітора. Здійснити підключення камер через квадратор. Вивести на екран зображення від 4-х камер одночасно. Вивести на екран зображення від 4-х камер почергово. Вивести на екран зображення від однієї камери одночасно від однієї камери одночасно в двох вікнах. Вивести зображення для будь-якої камери в режимі стоп-кадру. Вивести огляд території купольною камерою за допомогою пристрою керування. Вивести зображення від камер в режимі послідовності. Ознайомитися з пунктами меню квадратора (встановлення часу, дати, назви камер) Вивести на екран зображення від 4-х камер в різних режимах поділу екрану. Схема макету:  Результати виконання роботи: Для того, щоб ввімкнути живлення камер, монітора та квадратора необхідно підключити вмикачі камер і натиснути кнопку «Включити» на моніторі. Щоб підключити камеру безпосередньо до монітора потрібно кабель від камери підключити до входу на задній панелі монітору. Щоб увікнути камеру через квадратор потрібно кабель камери підключити до входів групи А на квадараторі, квадратор підключити до монітора. Натиснути кнопку «RESET / SPLIT-A» на квадараторі. Натиснути «FREEZE / FULL SCREEN» та перемкнути камери по черзі. Вихід камери підключити до виходу квадратора групи А, вихід цього квадратора підключити до іншого входу квадратора групи А. Натиснути «FREEZE». Натиснути «PLAY / SEQUENCE». Портимати кнопку «MENU» та вибираємо «TIME / DATE» і задаєм поточний час та дату, режим відображення часу та дати, формат дати. В меню «CAMERA TITLE» встановити назви для камер. В меню «DISPLAY – MULTI SCREEN MODE – GROUP A» вибрати різні режими виводу камери. Висновок: в даній лабораторній роботі я ознайомився з типами камер відеспостереження, апаратурою – моніторами, квадраторами, мультиплексорами, джойстиками керування, допоміжними засобами. Всі набуті теоретичні знання закріпив на практиці на лабораторному стенді.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини